Aktuality

Systémové myšlení pro manažery

Rozvojový program
Systémové myšlení pro manažery
 Cítit systém
 
Motto: „Kde je moudrost, kterou jsme ztratili znalostmi? Kde jsou znalosti, které jsme ztratili informacemi?“ (T. S. Eliot)
 

Jste součástí mnoha systémů a umíte se v nich pohybovat. A přesto nastávají situace, kterým nerozumíte nebo nevíte, jak je řešit. K tomu potřebujete systémům nejen rozumět, ale využít i své intuice.

Dá se intuice […]

Výcvik koučování II. – Osobnost profesionálního kouče

Výcvik koučování II. – Osobnost profesionálního kouče
 
Milí přátelé koučové,

 

Máte za sebou základní výcvik v koučování, který vás naučil řemeslo a dal vám nástroje k vedení koučovacího rozhovoru. V lepších případech vás také vybavil myšlenkovým zázemím pro práci s lidmi.

Kouzlo a úspěch koučování však spočívá především v osobnosti kouče.

A zde získáváte podstatnou konkurenční výhodu, kterou lze těžko zkopírovat. Vynikajícímu koučování se nemůžete […]

Český leadership – Já a svoboda

Český leadership – Já a svoboda

Jedinečná forma rozvoje leadershipu zážitkovou metodou založenou na myšlenkách a životech velkých osobností i událostí českých dějin

 
Pozvánka na ucelený program workshopů
T. G. Masaryk: „Demokracie je politické uskutečňování lásky k bližnímu.“

 

Jsme pokračovateli humanistických tradic naší společnosti. Moudrost a odvaha našich předků nás zavazuje k naplňování jejich odkazu.

Zveme Vás na pokračování nevšední cesty za […]

Já a vnitřní svoboda (2019)

Zvu vás na šest setkání v kruhu lidí, kteří na sobě chtějí pracovat. Pomocí koučování a rodinných a organizačních konstelací budeme pracovat na čemkoli, co je pro vás osobně důležité. Může jít o vztahové záležitosti v rodinném i pracovním životě, ztrátu smyslu v našich činnostech, přemíru povinností a nedostatek času na sebe, touhu po naplnění […]

Výcvik koučování III.

Překročit vlastní hranice

Milí přátelé koučové,

Všichni se na naší cestě životem vyvíjíme a my profesionálové v práci s lidmi to musíme dělat neustále, a za pomoci zkušených kolegů.

S přibývajícími zkušenostmi stoupají naše nároky na vzdělávací a rozvojové akce. My vám nabízíme otestovat naše i vaše hranice ve výcviku pro pokročilé kouče.

Podmínkou účasti je absolvování nejméně dvou výcviků v koučování v celkovém […]

Systemický přístup v pomáhajících profesích

 
Systemický přístup v pomáhajících profesích
Výcvik je určen pro všechny, kteří potřebují fungující nástroje a ucelenou metodologii a filozofii pro práci s lidmi. Jde o výcvik i supervize pro ty, kteří pracují s lidmi v kontextu pomáhání – terapeuty, učitele, lékaře, sociální pracovníky a další, kteří chtějí být ve své práci spokojení a užiteční pro druhé…

Rozsah výcviku

Výcvik […]